O nás

Vážení zákazníci,

při hledání kvalitní služby bychom se měli vždy zajímat také o to, kdo nám ji nabízí a jaké má zkušenosti. Dovolte tedy, prosím, několik stručných slov o mé osobě.

V oboru květin a dekorací se pohybuji již téměř 20 let. Vystudovala jsem klasické gymnázium v Prostějově se zaměřením na literaturu a dějiny umění. První zkušenosti s vazbou květin jsem získávala v květinářství paní Ptáčkové v Kostelci na Hané, následně u její dcery paní Hajnové v Prostějově.

Po přestěhování do Brna jsem získala nejcennější zkušenosti ve vyhlášeném květinářství na Veselé ulici. U paní Miluše Huszárové jsem měla možnost neustále a velmi intenzivně prohlubovat své dovednosti ve svatební, klasické i netradiční floristice.

Záhy jsem pocítila touhu otevřít si vlastní květinářství. S paní Karáskovou se nám to podařilo přímo v srdci Brna. Ve svých „květinách na Kobližné“ jsme spolupracovaly několik let.

Jak je patrné i z těchto stránek, vyznávám jednoduchost s prvkem vtipu, ráda snoubím staré s novým a doplňuji prostředí minimalistickými prvky, které vdechnou každému místu unikátní ráz. Postupem času z těchto charakteristik vyplynulo mé hlavní zaměření na svatební floristiku a dekorace prostor na míru nejen v Brně.

Rozhodla jsem se proto vytvořit vlastní projekt, ve kterém bych mohla uplatnit svůj individuální přístup k zákazníkovi i prostoru. Začala jsem budovat nejprve zakázkové květinové studio mko deco, na jehož webu se právě nacházíte. Následovalo spuštění internetového obchodu www.kvetinarstvionline.cz a otevření výdejního místa na Grohově ulici. Květinářství mko deco působí co se týče svatební floristiky, navrhování a dodávek dekorací do kanceláří, stejně jako pronajímání rostlin a květináčů do firemních prostor po celé České Republice.

Od 1.3.2013 do 1.7.2015 jsem Vás mohla přivítat v kamenné prodejně na Gajdošove ul.č.7 v polyfunkční budově Nová Osada. Momentálně jsem se opět vrátila k individuální zakázkové práci dle dohody.

Objednávat zboží můžete na www.kvetinarstvionline.cz, a také na www.biomydlo.cz.

 V internetovém obchodě s biokosmetikou, se kterým úzce spolupracuji najdete širokou nabídku mýdel pro ženy a muže, bytových vůní, prostředků pro péči o tělo i domácnost. Můžete si objednat odvoz kytice a připojit k ní dárek např. v podobě voňavého Marseileského mýdla, nebo francouzského parfému. Věřím, že zákazníci oceňují originalitu, kvalitní práci, spolehlivost a férovost a podle toho také jednám.

Děkuji za Váš zájem a těším se na spolupráci.

Marie Křenková Ohlídalová,
zakladatelka květinového studia mko deco a kvetinarstvionline.cz.

  • This message is only visible to admins.

    Problem displaying Facebook posts.
    Click to show error

    Error: (#200) Provide valid app ID
    Type: OAuthException