Vybarvený advent s vánočními dekoracemi

Od:
Zveřejněno: 28.11.2012
0

Kategorie: Novinky

Bílá a šedá barva mohou působit uklidňujícím dojmem, v zimě jsou ale všudypřítomné, a tak není od věci trochu si toto roční období rozjasnit. Naše květinářství online proto připravilo na období adventu bezpočet variant věnců a svícnů všech barev a kombinací.

Vybere si opravdu každý. Vyznáváme tradičně jednoduchost a čistý styl, i v tomto duchu ovšem skýtá naše nabídka široký výběr. Adventní věnce připravujeme v rustikálním rázu, klasické i moderní, trochu nostalgie vneseme do interiéru retro laděním. Například svícny se skleněnými ptáčky.

Některé věnce od mko deko jsou přímo uzpůsobeny k tomu, abyste si je zavěsili na dveře. Adventní věnce navíc tvoříme kromě tradiční varianty i v atraktivní úpravě z platanové kůry. Získáte díky nim moderní a neotřelý interiérový prvek, který při dobrém zacházení a skladování vydrží i několik let. Jen svíčky si budete muset pořídit nové. A hlavně nezapomeňte, že žádný věnec nesmí hořet bez dozoru.

Tyrkysová Vás potěší, červená zahřeje, kroužky z jablíček na čerstvých větvích z jehličnanů přitáhnou do Vašeho domova kousek přírody. Ať už máte jakoukoliv představu, pokud si nevyberete z naší nabídky, vytvoříme pro Vás vánoční dekoraci na zakázku.

Rádi se s Vámi uvidíme i osobně. Třeba 15. prosince na benefiční akci v lužáneckém Domečku mezi 11. hodinou a 14.30 hod. Náš stoleček najdete vedle stánku „Jarmárku pro krtka“.

  • This message is only visible to admins.

    Problem displaying Facebook posts.
    Click to show error

    Error: (#200) Provide valid app ID
    Type: OAuthException